czwartek, 31 lipca 2014

Festiwal Plonów 30 sierpnia 2014

Chcielibyśmy z Andrew podzielić się z Wami naszym ogrodem na Kaszubach w 'realu', więc jeśli będziecie w okolicy w sobotę 30-go sierpnia to zapraszamy na Festiwal Plonów. Poza odbywającymi się w tym roku warsztatami, będzie to pierwszy raz, jak otworzymy swój ogród dla innych miłośników życia w tempie slow.
 
 
 

 
Będziemy jeść pyszne i zdrowe ekologiczne żarełko prosto z ogrodu, cieszyć się pełnią lata i mile spędzać czas. Mam nadzieję, że akurat wtedy ogród będzie wyglądał najobficiej, a wśród atrakcji proponuję:
  • moje krótkie 'ogrodnicze opowieści' pt. jak założyć i uprawiać własny eko-warzywnik,
  • ekologiczne potrawy przygotowane przez Andrew,
  • kram z plonami, 
  • angielską herbatkę i ciasto na łonie natury
  • dla chętnych ... mecze krokieta na trawie ;-)Myślę, że jeśli tylko pogoda dopisze - to może być całkiem fajne popołudnie. Jest to impreza non-profitowa organizowana w celu promocji świadomego stylu życia. Wstęp wynosi symboliczne 20zł , które pokryje koszta organizacyjne oraz poczęstunek. Dzieciaki też mile widziane, do lat 12 wchodzą za darmo.
 


 

Zaprszamy pomiędzy 12 - 18.
 
NIESTETY ZGŁOSZENIA JUŻ TYLKO NA LISTĘ REZERWOWĄ
 
Ze względów organizacyjnych baaaardzo proszę chętne osoby o zgłoszenie udziału (ile osób, ile samochodów i mniej/więcej na którą godzinę) na mojego maila biuro@angielskieogrody.com lub sms-em na telefon 607 719 608. Wszystkie zgłaszające się osoby dostaną potwierdzenie i informacje dotyczące dojazdu do nas. Ilość miejsc jest niestety ograniczona.
 


 


 
 
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz