Rezerwacja i Dojazd


Jak zapisać się na warsztaty?

1. Wyślij emaila na adres biuro@angielskieogrody.com celem dokonania rezerwacji. Zaznacz dla ilu osób, tytuł warsztatów oraz datę.

2. Wyślemy Ci odpowiedź czy są wolne miejsca. Wpiszemy Cię na listę uczestników.

3. Drogą emailową otrzymasz do wypełnienia formularz zgłoszeniowy oraz regulamin do akceptacji. Informacje dotyczące dojazdu znajdują się poniżej. Odeślij formularz zgłoszeniowy emailem do nas.

4. Wpłać opłatę za warsztaty na konto:


Bank PEKAO SA
III o. w Gdańsku
ul. Grunwaldzka 92/98
80-244 Gdańsk


Numer konta: 80 1240 1255 1111 0010 4242 4939


5. Przyjedź na warsztaty ;-) 


Jak nas znaleźć?

Adres:
 ul. Zamkowa 2a
83-322 Zgorzałe
woj. pomorskieSamochodem: 

Nasz ogród znajduje się wśród lasów Kaszubskiego Parku Krajobrazowego rozpościerających się pomiędzy wioskami Gołubie Kaszubskie oraz Zgorzałe. Od Trójmiasta dzieli nas 1 godzina drogi samochodem, a od Kościerzyny czy Kartuz zaledwie 20 minut. Dokładnie jesteśmy TUTAJ.


- Z Gołubia Kaszubskiego

Na końcu wsi Gołubie (jadąc od Szumbarku) skręcamy ostro w prawo przed kapliczką św. Antoniego na ulicę Św. Antoniego. Jedziemy lekko pod górkę i po 100m przecinamy drogę na Pierszczewo i natychmiast skręcamy na Zgorzałe. Jedziemy asfaltową drogą aż do wsi Smokowo – trzymamy się lewej strony.
W Smokowie za wsią (3 domy) jest znak Zgorzałe i za nim znaki ul. Kapliczna oraz OGRÓD, tu natychmiast w prawo po około 400m dojedziemy do skrzyżowania przy kapliczce. Na tym skrzyżowaniu skręcamy ostro w prawo na ul. Zamkową oraz znak OGRÓD, jedziemy jakieś 200m i po prawej (przed lasem) jest znak OGRÓD OTWARTY – to już my. Proszę tu skręcić i parkować w wyznaczonych zatoczkach.

- Ze Zgorzałego

W samym środku wsi Zgorzałe (przy kapliczce i przystanku autobusowym) jest ostry skręt na drogę prowadzącą na Gołubie Kaszubskie (w przeciwnym kierunku niż jezioro). Jest to ulica Księdza Lubińskiego i podchodzi ostro do góry, w las. Tam jedziemy. Po około 1,5km dojeżdżamy do znaków ul. Kapliczną oraz OGRÓD, skręcamy w lewo i po około 400m dojedziemy do skrzyżowania przy kapliczce. Na tym skrzyżowaniu skręcamy ostro w prawo na ul. Zamkową oraz znak OGRÓD, jedziemy jakieś 200m i po prawej (przed lasem) jest znak OGRÓD OTWARTY – to już my. Proszę tu skręcić i parkować w wyznaczonych zatoczkach.
Pociągiem:
Z Gdyni oraz z Gdańska-Wrzeszcza można do nas w godzinę dojechać pociągiem relacji Gdynia Główna – Kościerzyna, chętnie wyjedziemy po przyjezdnych uczestników warsztatów na stację w Gołubiu Kaszubskim. Aktualny rozkad jazdy pociągów można sprawdzić TUTAJ.


Rezygnacja:

Rezygnację z warsztatów prosimy przesyłać drogą mailową na adres: biuro@angielskieogrody.com

Zwrot kosztów:
-  Jeśli rezygnacja nastąpi 14 lub więcej dni przed datą warsztatów, to uczestnik otrzymuje pełny zwrot kosztów lub zostaje przeniesiony na inną datę;

-  Jeśli rezygnacja nastąpi 14 – 7 dni przed datą warsztatów, to uczestnik otrzymuje zwrot połowy kosztów lub zostaje przeniesiony na inną datę;

-  Jeśli rezygnacja nastąpi 7 – 1 dni przed datą warsztatów, to uczestnik nie otrzymuje zwrotu kosztów, ale może być przeniesiony na inną datę bez dodatkowej opłaty;

- Jeśli rezygnacja nastąpi w dniu warsztatów, to uczestnik nie otrzymuje zwrotu kosztów i nie może być przeniesiony na inną datę bez dodatkowej opłaty.

Jeśli uczestnik przeniesiony na inną datę warsztatów zrezygnuje z udziału w nich na 14 – 0 dni przed ich odbyciem, to traci prawo do przeniesienia na kolejna datę bez dodatkowej opłaty. Jeśli rezygnację zgłosi na 14 lub więcej dni, to ma prawo do przeniesienia się na późniejszą datę warsztatów bez dodatkowej opłaty. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz