piątek, 14 lutego 2014

Warsztaty w ogrodzie u Kasi & Andrew - zapraszamy !!!

W tym roku wiosna zawitała do nas zaskakująco wcześnie. Rozpoczęliśmy juz nowy sezon ogrodniczy pierwszymi nieśmiałymi siewami nasion i pracami nad przygotowaniem ogrodu na przyjęcie uczestników naszych nowych warsztatów - tak, to chyba już najwyższy czas, aby udostępnić nasz ogród także innym miłośnikom bujnych rabat i pysznych warzyw z własnej uprawy.
 
Jest to nasz 3 sezon ogrodniczy w Polsce ... a ogólnie w życiu - hmmmm .... aż wstyd się przyznać jak bardzo starzy już jesteśmy! Ale wydaje nam się, że wiemy to i owo na temat zakładania oraz uprawy pięknych ogrodów, więc w odpowiedzi na emaile i komentarze postanowiliśmy zorganizować w tym roku kilka spotkań i nawet 2-dniowy Festiwal Plonów pod koniec sierpnia.
 
Daty oraz tematy naszych warsztatów znajdziecie 'klikając' na zakładki w pasku pod głównym logo. Są tam również informacje dotyczące rezerwacji miejsca na warsztatach i dojazdu do nas. W razie pytań piszcie proszę na adres podany w zakładce TUTAJ. Pamiętajcie, że obserwując tę stronę będziecie mogli na bieżąco śledzić imprezy organizowane w naszym ogrodzie.
 
A oto kilka widoczków z naszego ogrodu. Zdjęcia były robione podczas pewnego lekko zamglonego poranka, na przełomie sierpnia i września. Pod koniec lata to ogród dyktuje i dominuje ... zamienia się w pachnącą i brzęczącą kolorową dźunglę.
 


4 komentarze:

 1. Ależ tam u Was pięknie ( u nas tylko kłęby dymu nad głową ). Niestety z miejsca, w którym mieszkam dłuższy byłby czas dojazdu niż sam pobyt, ale będę karmić oczy relacjami z warsztatów.
  Życzę wszystkiego dobrego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może kiedyś kiedyś kiedyś rozwinę swój zasięg i zahaczę o południe ... pozdrawiam ciepło, K

   Usuń
 2. Kasiu, ja się martwiłam ,że gdyby nie daj boże zima się przedłużyła tak jak w ubiegłym roku , to Andrew mógłby popaść w jakąś depresję. A tak to niech wie ,że nie taka syberia tu znowu u nas. Chyba na wyspach mają w tym roku mniej ciekawą aurę niż u nas. Gratuluję Wam ,że udało się już tyle zrobić. Nie mów ile masz lat bo i tak nikt nie uwierzy. Masz tyle zapału i temperamentu ,że niejedna nastolatka wysiada przy Tobie. Mam nadzieję,że to zaraźliwe .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym roku zima prawidziwe angielska - ale tam faktycznie nie jest fajnie. Chyba udało nam się uciec z Anglii przed fatalną zmianą klimatu. Bardzo im współczuję. Ale u nas pięknie ... nawet śnieg nam się nie zdążył znudzić w tym roku ;-)))

   Usuń